Krzesełka dla dzieci

Co może być lepszego niż relaks na krześle po ciężkim dniu. Dzieci również zasługują na wygodę. Krzesełka do karmienia to stylowy wybór na relaks w każdym pomieszczeniu. Najmłodsi mogą obejrzeć swoje ulubione bajki, starsze poczytają na krześle.

Widok:
W magazynie

Krzesełko dla dziecka zwierzęta

127.4PLN

Jest to ulubiony motyw wszystkich dzieci. Idealny fotel dla wszystkich chłopców i dziewczynek w pokoju dziecięcym. Fotelik dziecięcy w ciekawym zestawieniu kolorystycznym, upiększy pokój dziecięcy zapewniając jednocześnie komfort użytkowania. Wykonany jest z pianki PUR, która bardzo dobrze utrzymuje swój kształt. Przeznaczony jest do odpoczynku, og..

W magazynie

Plac budowy krzesełeko dla dzieci

127.4PLN

Praktyczny i popularny fotel dziecięcy, który z pewnością wyróżni się w pokoju dziecięcym. Lekki fotel, bezpieczny bez ostrych krawędzi. Przeznaczony do odpoczynku, oglądania telewizji lub czytania bajek. Dzięki niewielkiej wadze, dziecko nie ma problemu z obsługą. Pokrowiec wykonany jest z mikrofibry, można go zdjąć za pomocą zamka błyskawicznego ..

W magazynie

Krzesełko dla dziecka Myszka

127.4PLN

Piękny fotel dziecięcy w nowoczesnym czarno-białym designie, który z pewnością nie zginie w żadnym pomieszczeniu. Fotel jest lekki wykonany z pianki PUR, ale dobrze trzyma kształt, wygodny, idealny do odpoczynku, oglądania bajek. Pokrowiec wykonany jest z mikrofibry, zdejmuje się go za pomocą zamka błyskawicznego, można go prać w pralce w temperatu..

W magazynie

Krzesełko dziecięce łapacz snów

127.4PLN

Czarodziejski fotel łapacz snów stworzy wygodne miejsce do wypoczynku, oglądania telewizji lub czytania bajek. Fotel jest lekki wykonany z pianki PUR, ale dobrze trzyma kształt, wygodny, idealny do wypoczynku, oglądania bajek. Pokrowiec wykonany jest z mikrofibry, można go zdjąć za pomocą zamka błyskawicznego i prać w pralce w temperaturze 30°C.UWA..

W magazynie

Fotelik dziecięcy bajka

127.4PLN

Krzesełko dla dziecka z bajki wykonane z pianki PUR, wygodne, lekkie, bezpieczne bez ostrych krawędzi. Wygodne miejsce do odpoczynku dla Twojego dziecka. Łatwa obsługa. Pokrowiec wykonany jest z mikrofibry, można go zdjąć za pomocą zamka błyskawicznego i wyprać w pralce w temperaturze 30°C.UWAGA - Prosimy o dokładne zapoznanie się z wymiarami krzes..

W magazynie

Krzesełka dziecięce Środki transportu

127.4PLN

Samochody, rowery, samoloty, pociągi, łodzie - te motywy oferuje krzesełko do transportu dziecka w połączeniu z kolorem niebieskim. Idealny fotel dla wszystkich chłopców do pokoju dziecięcego. Fotelik dziecięcy w ciekawym zestawieniu kolorystycznym, upiększa pokój dziecięcy zapewniając jednocześnie komfort użytkowania. Wykonany jest z pianki PUR, k..

W magazynie

Krzesełko transportowe dla dzieci - szare

127.4PLN

Środki transportu - samochody, pociągi, samoloty w połączeniu z szarością sprawią, że pokój dziecięcy stanie się przytulny, a jednocześnie zapewni komfort odpoczynku, oglądania telewizji czy czytania bajek. Fotel wykonany jest z pianki poliuretanowej, która bardzo dobrze trzyma swój kształt. Fotel jest lekki, bezpieczny i bez ostrych krawędzi. Dzię..

W magazynie

Dziecięce krzesełko z motywem zwierząt

127.4PLN

Niezwykły dodatek do pokoju dziecięcego dla dziewczynki z motywem zwierząt. Fotel jest lekki wykonany z pianki PUR, ale dobrze trzyma kształt, wygodny, idealny do odpoczynku, oglądania bajek. Pokrowiec wykonany jest z mikrofibry, można go zdjąć za pomocą zamka błyskawicznego i wyprać w pralce w temperaturze 30°C.UWAGA - Prosimy o dokładne zapoznani..

W magazynie

Fotelik dziecięcy jednorożec - różowy

127.4PLN

Jednorożec z łabędziem w połączeniu z różem rozświetli oczy każdej małej dziewczynki i stworzy wygodne miejsce do odpoczynku, oglądania telewizji czy czytania bajek. Fotel wykonany jest z pianki poliuretanowej, która bardzo dobrze trzyma swój kształt. Fotel jest lekki, bezpieczny bez ostrych krawędzi. Dzięki niewielkiej wadze, dziecko nie ma proble..

W magazynie

Fotelik dziecięcy kosmos

127.4PLN

Ten fotel o tematyce kosmicznej tworzy wygodne miejsce do odpoczynku, oglądania telewizji lub czytania bajek. Fotel wykonany jest z pianki poliuretanowej, która bardzo dobrze trzyma swój kształt. Fotel jest lekki, bezpieczny bez ostrych krawędzi. Dzięki niewielkiej wadze, dziecko nie ma problemu z obsługą. Pokrowiec wykonany jest z mikrofibry, możn..

W magazynie

Strażacy fotelik dla dzieci

127.4PLN

Oryginalny dodatek do pokoju chłopca z motywem samochodów. Fotel jest lekki wykonany z bardzo miękkiego materiału, ale dobrze trzyma swój kształt, wygodny, idealny do odpoczynku, oglądania bajek. Pokrowiec wykonany jest z mikrofibry, można go zdjąć za pomocą zamka błyskawicznego i wyprać w pralce w temperaturze 30°C.UWAGA - Prosimy o dokładne zapoz..

W magazynie

Fotelik jednorożec dla dziecka

127.4PLN

Piękny fotel z jednorożcem i łabędziem rozświetli oczy każdej dziewczynki i stworzy wygodne miejsce do odpoczynku, oglądania telewizji lub czytania bajek. Fotel wykonany jest z pianki poliuretanowej, która bardzo dobrze trzyma swój kształt. Fotel jest lekki, bezpieczny bez ostrych krawędzi. Dzięki niewielkiej wadze, dziecko nie ma problemu z obsług..

W magazynie

Krzesełko dziecięce miś wyścigówka

127.4PLN

Wesoły motyw misia wyścigowca odświeży pokój Twojego dziecka, jednocześnie oferując komfort wypoczynku, oglądania telewizji lub czytania bajek. Szczególnie popularny wśród chłopców, którzy uwielbiają jeździć samochodami. Fotel wykonany jest z pianki poliuretanowej, która bardzo dobrze trzyma swój kształt. Fotel jest lekki, bezpieczny bez ostrych kr..

W magazynie

Krzesełko dziecięce piraci

127.4PLN

Wygodny fotel pirat, sprawi, że pokój dziecka stanie się przytulny, a jednocześnie zapewni komfort odpoczynku, oglądania telewizji czy czytania bajek. Wykonany jest z pianki PUR, która bardzo dobrze utrzymuje swój kształt. Fotel jest lekki, bezpieczny i bez ostrych krawędzi. Dzięki niewielkiej wadze, dziecko nie ma problemu z obsługą. Pokrowiec wyk..

W magazynie

Krzesełko dla dziecka Myszka

182.0PLN

Twoje dzieci po prostu zakochają się w tym krześle. Dziecięcy pluszowy fotel w kształcie zwierzątka jest idealny do odpoczynku, czytania i oglądania bajek. Fotel wykonany jest z pianki PUR, która dobrze utrzymuje swój kształt, jest bardzo stabilna i wygodna. Pokrowiec wykonany jest z wysokiej jakości, miękkiego w dotyku materiału pluszowego z antyp..

W magazynie

Krzesełko dziecięce gwiazdki - miętowe

127.4PLN

Fotel dziecięcy o nowoczesnym designie zaprojektowany zgodnie z potrzebami dzieci. Wykonana jest z pianki poliuretanowej, zapewniającej komfort podczas odpoczynku, oglądania telewizji czy rysowania. Pokrowiec wykonany jest z mikrofibry, można go zdjąć za pomocą zamka błyskawicznego i wyprać w pralce w temperaturze 30°C.UWAGA - Prosimy o dokładne za..

W magazynie

Fotelik dziecięcy różowy Królik

182.0PLN

Szukasz ciekawego dodatku do pokoju swojego dziecka ? Wygodny pluszowy fotel będzie idealnym dodatkiem do pokoju dziecięcego. Idealny do odpoczynku, czytania i oglądania bajek. Twoje dzieci po prostu zakochają się w tym fotelu. Fotel wykonany jest z pianki PUR, która dobrze utrzymuje swój kształt, jest bardzo stabilna i wygodna. Pokrowiec wykonany ..

W magazynie

Fotelik dziecięcy czerwony Tom

182.0PLN

Uroczy dziecięcy pluszowy fotel w kształcie zwierzątka, upiększa pokój dziecięcy jednocześnie oferując komfort. Idealny do odpoczynku, czytania i oglądania bajek. Twoje dzieci po prostu zakochają się w tym fotelu. Fotel wykonany jest z pianki PUR, która dobrze utrzymuje swój kształt, jest bardzo stabilna i wygodna. Pokrowiec wykonany jest z wysokie..

W magazynie

Fotelik dziecięcy rozkładany szary Miś

191.2PLN

Popularny motyw misia nigdy się nie starzeje. Piękny dziecięcy rozkładany pluszowy fotel jest idealny do odpoczynku, czytania i oglądania bajek. Fotel wykonany jest z pianki poliuretanowej, która dobrze trzyma kształt, jest bardzo stabilna i wygodna. Pokrowiec wykonany jest z wysokiej jakości, miękkiego w dotyku materiału pluszowego z antypoślizgow..

W magazynie

Gwiazdki na krzesełko dla dziecka - duże

127.4PLN

Fotel dziecięcy w ciekawym zestawieniu kolorystycznym, upiększa pokój dziecięcy zapewniając jednocześnie komfort użytkowania. Wykonany jest z pianki PUR, która bardzo dobrze trzyma swój kształt. Przeznaczony jest do wypoczynku, oglądania telewizji lub czytania bajek. Fotel jest lekki, bezpieczny bez ostrych krawędzi. Dzięki niewielkiej wadze, dziec..

W magazynie

Krzesełko dziecięce Panda różowe

123.7PLN

Krzesełko panda różowe z oryginalnym motywem, zachwyci wszystkie dzieci. Fotel wykonany jest z pianki poliuretanowej, która dobrze trzyma swój kształt. Świetny do relaksu, oglądania kreskówek, grania w gry. Pokrowiec wykonany jest z mikrofibry, można go zdjąć za pomocą zamka błyskawicznego i wyprać w pralce w temperaturze 30°C.UWAGA - Prosimy o dok..

Pokazuje 1 do 21 z 21 (1 Stron)