Krzesełka dla dzieci

Co może być lepszego niż relaks na krześle po ciężkim dniu. Dzieci również zasługują na wygodę. Krzesełka do karmienia to stylowy wybór na relaks w każdym pomieszczeniu. Najmłodsi mogą obejrzeć swoje ulubione bajki, starsze poczytają na krześle.

Widok:
W magazynie

Fotelik dziecięcy bajka

76.7PLN

Krzesełko dla dziecka z bajki wykonane z pianki PUR, wygodne, lekkie, bezpieczne bez ostrych krawędzi. Wygodne miejsce do odpoczynku dla Twojego dziecka. Łatwa obsługa. Pokrowiec wykonany jest z mikrofibry, można go zdjąć za pomocą zamka błyskawicznego i wyprać w pralce w temperaturze 30°C.UWAGA - Prosimy o dokładne zapoznanie się z wymiarami krzes..

W magazynie

Krzesełko dla dziecka Myszka

80.8PLN

Piękny fotel dziecięcy w nowoczesnym czarno-białym designie, który z pewnością nie zginie w żadnym pomieszczeniu. Fotel jest lekki wykonany z pianki PUR, ale dobrze trzyma kształt, wygodny, idealny do odpoczynku, oglądania bajek. Pokrowiec wykonany jest z mikrofibry, zdejmuje się go za pomocą zamka błyskawicznego, można go prać w pralce w temperatu..

W magazynie

Fotelik dziecięcy jednorożec - różowy

76.7PLN

Jednorożec z łabędziem w połączeniu z różem rozświetli oczy każdej małej dziewczynki i stworzy wygodne miejsce do odpoczynku, oglądania telewizji czy czytania bajek. Fotel wykonany jest z pianki poliuretanowej, która bardzo dobrze trzyma swój kształt. Fotel jest lekki, bezpieczny bez ostrych krawędzi. Dzięki niewielkiej wadze, dziecko nie ma proble..

W magazynie

Krzesełko transportowe dla dzieci - szare

80.8PLN

Środki transportu - samochody, pociągi, samoloty w połączeniu z szarością sprawią, że pokój dziecięcy stanie się przytulny, a jednocześnie zapewni komfort odpoczynku, oglądania telewizji czy czytania bajek. Fotel wykonany jest z pianki poliuretanowej, która bardzo dobrze trzyma swój kształt. Fotel jest lekki, bezpieczny i bez ostrych krawędzi. Dzię..

W magazynie

Fotelik jednorożec dla dziecka

76.7PLN

Piękny fotel z jednorożcem i łabędziem rozświetli oczy każdej dziewczynki i stworzy wygodne miejsce do odpoczynku, oglądania telewizji lub czytania bajek. Fotel wykonany jest z pianki poliuretanowej, która bardzo dobrze trzyma swój kształt. Fotel jest lekki, bezpieczny bez ostrych krawędzi. Dzięki niewielkiej wadze, dziecko nie ma problemu z obsług..

W magazynie

Plac budowy krzesełeko dla dzieci

151.6PLN

Praktyczny i popularny fotel dziecięcy, który z pewnością wyróżni się w pokoju dziecięcym. Lekki fotel, bezpieczny bez ostrych krawędzi. Przeznaczony do odpoczynku, oglądania telewizji lub czytania bajek. Dzięki niewielkiej wadze, dziecko nie ma problemu z obsługą. Pokrowiec wykonany jest z mikrofibry, można go zdjąć za pomocą zamka błyskawicznego ..

Wyprzedane

Dziecięce krzesełko z motywem zwierząt

151.6PLN

Niezwykły dodatek do pokoju dziecięcego dla dziewczynki z motywem zwierząt. Fotel jest lekki wykonany z pianki PUR, ale dobrze trzyma kształt, wygodny, idealny do odpoczynku, oglądania bajek. Pokrowiec wykonany jest z mikrofibry, można go zdjąć za pomocą zamka błyskawicznego i wyprać w pralce w temperaturze 30°C.UWAGA - Prosimy o dokładne zapoznani..

Wyprzedane

Fotelik dziecięcy kosmos

141.5PLN

Ten fotel o tematyce kosmicznej tworzy wygodne miejsce do odpoczynku, oglądania telewizji lub czytania bajek. Fotel wykonany jest z pianki poliuretanowej, która bardzo dobrze trzyma swój kształt. Fotel jest lekki, bezpieczny bez ostrych krawędzi. Dzięki niewielkiej wadze, dziecko nie ma problemu z obsługą. Pokrowiec wykonany jest z mikrofibry, możn..

Wyprzedane

Fotelik dziecięcy różowy Królik

202.3PLN

Szukasz ciekawego dodatku do pokoju swojego dziecka ? Wygodny pluszowy fotel będzie idealnym dodatkiem do pokoju dziecięcego. Idealny do odpoczynku, czytania i oglądania bajek. Twoje dzieci po prostu zakochają się w tym fotelu. Fotel wykonany jest z pianki PUR, która dobrze utrzymuje swój kształt, jest bardzo stabilna i wygodna. Pokrowiec wykonany ..

Wyprzedane

Gwiazdki na krzesełko dla dziecka - duże

141.5PLN

Fotel dziecięcy w ciekawym zestawieniu kolorystycznym, upiększa pokój dziecięcy zapewniając jednocześnie komfort użytkowania. Wykonany jest z pianki PUR, która bardzo dobrze trzyma swój kształt. Przeznaczony jest do wypoczynku, oglądania telewizji lub czytania bajek. Fotel jest lekki, bezpieczny bez ostrych krawędzi. Dzięki niewielkiej wadze, dziec..

Wyprzedane

Krzesełka dziecięce Środki transportu

141.5PLN

Samochody, rowery, samoloty, pociągi, łodzie - te motywy oferuje krzesełko do transportu dziecka w połączeniu z kolorem niebieskim. Idealny fotel dla wszystkich chłopców do pokoju dziecięcego. Fotelik dziecięcy w ciekawym zestawieniu kolorystycznym, upiększa pokój dziecięcy zapewniając jednocześnie komfort użytkowania. Wykonany jest z pianki PUR, k..

Wyprzedane

Krzesełko dla dziecka zwierzęta

141.5PLN

Jest to ulubiony motyw wszystkich dzieci. Idealny fotel dla wszystkich chłopców i dziewczynek w pokoju dziecięcym. Fotelik dziecięcy w ciekawym zestawieniu kolorystycznym, upiększy pokój dziecięcy zapewniając jednocześnie komfort użytkowania. Wykonany jest z pianki PUR, która bardzo dobrze utrzymuje swój kształt. Przeznaczony jest do odpoczynku, og..

Wyprzedane

Krzesełko dziecięce miś wyścigówka

135.5PLN

Wesoły motyw misia wyścigowca odświeży pokój Twojego dziecka, jednocześnie oferując komfort wypoczynku, oglądania telewizji lub czytania bajek. Szczególnie popularny wśród chłopców, którzy uwielbiają jeździć samochodami. Fotel wykonany jest z pianki poliuretanowej, która bardzo dobrze trzyma swój kształt. Fotel jest lekki, bezpieczny bez ostrych kr..

Wyprzedane

Krzesełko dziecięce piraci

141.5PLN

Wygodny fotel pirat, sprawi, że pokój dziecka stanie się przytulny, a jednocześnie zapewni komfort odpoczynku, oglądania telewizji czy czytania bajek. Wykonany jest z pianki PUR, która bardzo dobrze utrzymuje swój kształt. Fotel jest lekki, bezpieczny i bez ostrych krawędzi. Dzięki niewielkiej wadze, dziecko nie ma problemu z obsługą. Pokrowiec wyk..

Wyprzedane

Krzesełko dziecięce łapacz snów

111.2PLN

Czarodziejski fotel łapacz snów stworzy wygodne miejsce do wypoczynku, oglądania telewizji lub czytania bajek. Fotel jest lekki wykonany z pianki PUR, ale dobrze trzyma kształt, wygodny, idealny do wypoczynku, oglądania bajek. Pokrowiec wykonany jest z mikrofibry, można go zdjąć za pomocą zamka błyskawicznego i prać w pralce w temperaturze 30°C.UWA..

Wyprzedane

Strażacy fotelik dla dzieci

135.5PLN

Oryginalny dodatek do pokoju chłopca z motywem samochodów. Fotel jest lekki wykonany z bardzo miękkiego materiału, ale dobrze trzyma swój kształt, wygodny, idealny do odpoczynku, oglądania bajek. Pokrowiec wykonany jest z mikrofibry, można go zdjąć za pomocą zamka błyskawicznego i wyprać w pralce w temperaturze 30°C.UWAGA - Prosimy o dokładne zapoz..

Pokazuje 1 do 16 z 16 (1 Stron)