Akcesoria

Możesz ich nie pamiętać. Często możesz nawet nie zauważyć, że je masz. Kiedy nagle nie będzie ich pod ręką, poczujesz się wystarczająco. Mamo, gdzie jest nasz czysty ręcznik? Tak właśnie dzieje się w wielu gospodarstwach domowych. Akcesoria do domu to praktyczne, użyteczne lub po prostu miłe artykuły pierwszej potrzeby, które sprawiają, że dom jest domem zarówno w oczach dorosłych, jak i dzieci.

Widok:
W magazynie

Zegar dla dzieci Angry Birds

70.0PLN

Czy szukasz ciekawego dodatku do pokoju swojego dziecka? Pięknym dodatkiem może być zegar ścienny dla dzieci. Wydruk o rozdzielczości fotograficznej 1440x1440 został wykonany na płycie z litego kompozytu aluminiowego. (nie zawiera substancji niebezpiecznych dla zdrowia) charakteryzujący się niebywałą jakością druku i głębią kolorów.Zegar wyposażony..

W magazynie

Zegar dla dzieci Księżniczka

70.0PLN

Uroczy dziecięcy zegar ścienny z motywem bajkowym, który nie przeszkadza w zasypianiu. Wydrukowany w rozdzielczości fotograficznej 1440x1440, został wykonany na solidnej aluminiowej płycie kompozytowej. (nie zawiera substancji niebezpiecznych dla zdrowia) charakteryzujący się niebywałą jakością druku i głębią kolorów.Zegar wyposażony jest w całkowi..

Wyprzedane

Telefon komórkowy dla dzieci

43.7PLN

Zabawny dziecięcy edukacyjny telefon komórkowy z efektami świetlnymi i dźwiękowymi dla maluchów. Dzięki telefonowi dzieci uczą się poprzez zabawę. Telefon wykonany jest z wysokiej jakości tworzywa sztucznego. Różnorodność funkcji sprawi, że będzie to świetna zabawa dla dzieci i pomoże w nauce od liczb, kolorów i nazw zwierząt w języku angielskim. T..

Pokazuje 1 do 3 z 3 (1 Stron)