Sofy dziecięce

Młodzi i starzy kochają wylegiwanie się. I jest dosłownie jak miękka i wygodna sofa. Nawet dzieci z pewnością to docenią, jeśli nie będą musiały dzielić się nim z Tobą w salonie. Po prostu zdobądź je. Sofy dziecięce to stylowy i praktyczny dodatek do pokoju każdego dziecka.

Widok:
W magazynie

Dziecięca mini sofa rozkładana - zwierzęta

245.3PLN

Jest to ulubiony motyw wszystkich dzieci. Sofa utrzymana jest w modnej kolorystyce szarości połączonej z miętą. Wspaniały dodatek do pokoju dziecięcego.Nadaje się do odpoczynku, oglądania telewizji, czytania bajek. Jest wygodny, lekki, bezpieczny bez ostrych krawędzi. Dzięki niewielkiej wadze, dziecko nie ma problemu z przenoszeniem, składaniem i r..

W magazynie

Plac budowy mini sofa dla dzieci

245.3PLN

Bardzo popularny motyw placu budowy, zachwyci każdego chłopca. Ta sofa stworzy komfortowe miejsce do relaksu, oglądania telewizji lub czytania bajek. Sofa jest wygodna, lekka, bezpieczna bez ostrych krawędzi. Dzięki niewielkiej wadze, dziecko nie ma problemu z przenoszeniem, składaniem i rozkładaniem. Przeznaczony do odpoczynku, oglądania telewizji..

W magazynie

Sofa dziecięca rozkładana sofa - strażacy

245.3PLN

Firefighters, ulubiony temat wszystkich dzieci, oferuje mini rozkładaną sofę. Nadaje się do relaksu, oglądania telewizji, czytania opowiadań. Jest wygodny, lekki, bezpieczny bez ostrych krawędzi. Dzięki niewielkiej wadze, dziecko nie ma problemu z przenoszeniem, składaniem i rozkładaniem.UWAGA - Prosimy o dokładne zapoznanie się z wymiarami sofy. K..

Wyprzedane

Sofa dziecięca rozkładana mini - miś rajdowiec

245.3PLN

Dla wszystkich chłopców, którzy lubią samochody, sofa stworzy wygodne miejsce do odpoczynku, oglądania telewizji lub czytania komiksów. Sofa jest wygodna, lekka, bezpieczna, bez ostrych krawędzi. Dzięki niewielkiej wadze, dziecko nie ma problemu z przenoszeniem, składaniem i rozkładaniem. Przeznaczony do odpoczynku, oglądania telewizji, czytania ba..

Pokazuje 1 do 4 z 4 (1 Stron)