Sofy dziecięce

Młodzi i starzy kochają wylegiwanie się. I jest dosłownie jak miękka i wygodna sofa. Nawet dzieci z pewnością to docenią, jeśli nie będą musiały dzielić się nim z Tobą w salonie. Po prostu zdobądź je. Sofy dziecięce to stylowy i praktyczny dodatek do pokoju każdego dziecka.

Widok:
W magazynie

Dziecięca mini sofa rozkładana - zwierzęta

231.0PLN

Jest to ulubiony motyw wszystkich dzieci. Sofa utrzymana jest w modnej kolorystyce szarości połączonej z miętą. Wspaniały dodatek do pokoju dziecięcego.Nadaje się do odpoczynku, oglądania telewizji, czytania bajek. Jest wygodny, lekki, bezpieczny bez ostrych krawędzi. Dzięki niewielkiej wadze, dziecko nie ma problemu z przenoszeniem, składaniem i r..

W magazynie

Plac budowy mini sofa dla dzieci

231.0PLN

Bardzo popularny motyw placu budowy, zachwyci każdego chłopca. Ta sofa stworzy komfortowe miejsce do relaksu, oglądania telewizji lub czytania bajek. Sofa jest wygodna, lekka, bezpieczna bez ostrych krawędzi. Dzięki niewielkiej wadze, dziecko nie ma problemu z przenoszeniem, składaniem i rozkładaniem. Przeznaczony do odpoczynku, oglądania telewizji..

W magazynie

Sofa dziecięca rozkładana sofa - strażacy

231.0PLN

Firefighters, ulubiony temat wszystkich dzieci, oferuje mini rozkładaną sofę. Nadaje się do relaksu, oglądania telewizji, czytania opowiadań. Jest wygodny, lekki, bezpieczny bez ostrych krawędzi. Dzięki niewielkiej wadze, dziecko nie ma problemu z przenoszeniem, składaniem i rozkładaniem.UWAGA - Prosimy o dokładne zapoznanie się z wymiarami sofy. K..

Wyprzedane

Dziecięca mini sofa rozkładana - wróżki

204.4PLN

Atrakcyjnym motywem mini sofy są wróżki, lubiane przez wszystkie małe dziewczynki. Sofa jest wygodna, lekka, bezpieczna bez ostrych krawędzi. Dzięki niewielkiej wadze, dziecko nie ma problemu z przenoszeniem, składaniem i rozkładaniem. Przeznaczona do odpoczynku, oglądania telewizji, czytania bajek.UWAGA - Prosimy o dokładne zapoznanie się z wymiar..

Wyprzedane

Sofa dziecięca rozkładana mini - miś rajdowiec

204.4PLN

Dla wszystkich chłopców, którzy lubią samochody, sofa stworzy wygodne miejsce do odpoczynku, oglądania telewizji lub czytania komiksów. Sofa jest wygodna, lekka, bezpieczna, bez ostrych krawędzi. Dzięki niewielkiej wadze, dziecko nie ma problemu z przenoszeniem, składaniem i rozkładaniem. Przeznaczony do odpoczynku, oglądania telewizji, czytania ba..

Pokazuje 1 do 5 z 5 (1 Stron)