Sofy dziecięce

Młodzi i starzy kochają wylegiwanie się. I jest dosłownie jak miękka i wygodna sofa. Nawet dzieci z pewnością to docenią, jeśli nie będą musiały dzielić się nim z Tobą w salonie. Po prostu zdobądź je. Sofy dziecięce to stylowy i praktyczny dodatek do pokoju każdego dziecka.

Widok:
W magazynie

Plac budowy mini sofa dla dzieci

121.3PLN

Bardzo popularny motyw placu budowy, zachwyci każdego chłopca. Ta sofa stworzy komfortowe miejsce do relaksu, oglądania telewizji lub czytania bajek. Sofa jest wygodna, lekka, bezpieczna bez ostrych krawędzi. Dzięki niewielkiej wadze, dziecko nie ma problemu z przenoszeniem, składaniem i rozkładaniem. Przeznaczony do odpoczynku, oglądania telewizji..

W magazynie

Sofa dziecięca rozkładana mini - miś rajdowiec

121.3PLN

Dla wszystkich chłopców, którzy lubią samochody, sofa stworzy wygodne miejsce do odpoczynku, oglądania telewizji lub czytania komiksów. Sofa jest wygodna, lekka, bezpieczna, bez ostrych krawędzi. Dzięki niewielkiej wadze, dziecko nie ma problemu z przenoszeniem, składaniem i rozkładaniem. Przeznaczony do odpoczynku, oglądania telewizji, czytania ba..

W magazynie

Dziecięca mini sofa rozkładana - wróżki

121.3PLN

Atrakcyjnym motywem mini sofy są wróżki, lubiane przez wszystkie małe dziewczynki. Sofa jest wygodna, lekka, bezpieczna bez ostrych krawędzi. Dzięki niewielkiej wadze, dziecko nie ma problemu z przenoszeniem, składaniem i rozkładaniem. Przeznaczona do odpoczynku, oglądania telewizji, czytania bajek.UWAGA - Prosimy o dokładne zapoznanie się z wymiar..

W magazynie

Sofa dziecięca rozkładana sofa - strażacy

121.3PLN

Firefighters, ulubiony temat wszystkich dzieci, oferuje mini rozkładaną sofę. Nadaje się do relaksu, oglądania telewizji, czytania opowiadań. Jest wygodny, lekki, bezpieczny bez ostrych krawędzi. Dzięki niewielkiej wadze, dziecko nie ma problemu z przenoszeniem, składaniem i rozkładaniem.UWAGA - Prosimy o dokładne zapoznanie się z wymiarami sofy. K..

Wyprzedane

Dziecięca mini sofa rozkładana - serca

202.3PLN

Bardzo popularna mini sofa dla najmłodszych, która przeznaczona jest do odpoczynku, oglądania telewizji, czytania bajek. Sofa jest wygodna, lekka, bezpieczna bez ostrych krawędzi. Ze względu na niewielką wagę, dziecko nie ma problemu z przenoszeniem, składaniem i rozkładaniem sofy.UWAGA - Prosimy o dokładne zapoznanie się z wymiarami sofy. Kanapa n..

Wyprzedane

Dziecięca mini sofa rozkładana - zwierzęta

202.3PLN

Jest to ulubiony motyw wszystkich dzieci. Sofa utrzymana jest w modnej kolorystyce szarości połączonej z miętą. Wspaniały dodatek do pokoju dziecięcego.Nadaje się do odpoczynku, oglądania telewizji, czytania bajek. Jest wygodny, lekki, bezpieczny bez ostrych krawędzi. Dzięki niewielkiej wadze, dziecko nie ma problemu z przenoszeniem, składaniem i r..

Wyprzedane

Dziecięca sofa rozkładana - łapacz snów

141.5PLN

Ciekawy motyw łapacza snów z mini sofy, praktycznego pomocnika do pokoju dziecięcego. Sofa jest wygodna, lekka, bezpieczna bez ostrych krawędzi. Dzięki niewielkiej wadze, dziecko nie ma problemu z przenoszeniem, składaniem i rozkładaniem. Przeznaczony do odpoczynku, oglądania telewizji, czytania bajek. Pokrowiec można zdjąć za pomocą zamka błyskawi..

Pokazuje 1 do 7 z 7 (1 Stron)